Aquacentrum Vrchlabí

Aquacentrum Vrchlabí

Typ výletu: Autem

Náročnost: relaxační

Mapa cesty autem: https://mapy.cz/s/cehatahemu

Odkaz na stránky: https://www.aquacentrum-vrchlabi.cz/

Nově otevřené aquacentrum ve Vrchlabí, které nabízí pohodové vyžití jak pro děti, tak pro jejich rodiče. Centrum bylo otevřeno teprve v roce 2023 a je tak úplně nové a myslím, že i velmi dobře navržené. Vše je hezky kompaktní, najdete zde velký 25 m bazén, relaxační bazén s vířivkou, dětský bazén se skluzavkou, pro miminka brouzdaliště, divoká řeka, teplá vnitřní vířivka, dva tobogány, venkovní vířivka a kabina s párou. Opravdu tedy vše na co si vzpomenete a co potřebujete k dobrému zážitku. V létě můžete využívat k ležení venkovní louku a v zimě je fajn si vlézt do venkovní vířivky s výhledem na místní rybník. 

V rámci budovy zde ještě najdete občerstvení, kde mají dobrou kávu a hlavně domácí pizzu, kterou mohu doporučit. Je obrovská, přímo v peci upečená a opravdu moc dobrá!

Samozřejmě se vyloženě nabízí spojit návštěvu aquacentra s nějakým výletem v okolí pak se zrelaxovat a to jak v létě nebo i v zimě po lyžování. Také velmi dobrý typ pokiud je ošklivé počasí.

Spojit můžete s návštěvou kavárny 7 Štítů, nebo Coffe Laffka nebo cestou zpět oběd v Jilemnici restaurace Lavina a pak kafíčko v DOKOLACAFE. Prostě jde vše zkombinovat tak, aby jste strávili krásný den plný zážitků.....a o to přesně jde :-)


Odkazy:

7 Štítů: https://www.chatanahorach.com/kavarna-7-stitu/

Coffee laffka: :https://www.chatanahorach.com/coffee-laffka-vrchlabi/

Restaurace Lavina: https://lavinarestaurant.cz

DOKOLACAFE: https://www.chatanahorach.com/dokolakafe-jilemnice/